Individuální prožitková procházka v teď a tady.

Odhalování neobyčejnosti obyčejného okamžiku.

Medituješ nebo chodíš na semináře, ale vnímáš velký rozdíl mezi takto stráveným časem a běžným životem?

Přijď to udělat naopak - prožít kouzlo obyčejné procházky městem, které ti dá příchuť neuvěřitelného mystéria života.

Toto je forma individuálního setkání tebe a mě. Půjdeme městem, kam nás nohy ponesou a během cesty se naučíme něco o tom, jak jinak se dá na život dívat. Odhalíme spolu nekonečné teď a tady, které je nonstop k dispozici a budeme ho zkoumat skrz bezprostřední zkušenost.

Přítomný okamžik sám o sobě neustále nese rysy svobody, jen sis to třeba doposud neuvědomil. Přívětivou formou ti ukážu, co mě na životě v přítomnosti fascinuje a co vnáší do života lehkost a důvěru v to, co se právě děje.

Společně během procházky prozkoumáme povahu našeho prožívání, podíváme se jakou roli v přítomném okamžiku a životě hraje úsilí a neúsilí, osvětlíme si jednoduše, co je to vlastně vědomí a jakou svobodu to nabízí.

  Jediné, co ke zkoumání přítomného okamžiku potřebuješ, je otevřenost.

------------------------------------------------

CENA SETKÁNÍ: 1000 Kč/hod (délka setkání je na tobě, zpravidla to vyjde na 2h)

KONTAKT: 777140977

 

 

 

Pokud tě láká to zažít, přihlaš se prosím:

Martin Bohuš

Fascinuje mě zkoumání života a přítomného okamžiku skrz přímou zkušenost. Ukážu ti, jak díky tomu objevit lehkost a svobodu uprostřed běžného života. 

Rád tě navedu, jak se na vše podívat jinak, jednoduše a bezprostředně. Není těžké uvidět, že nejsme jen "tělem-myslí" - ale že naší nejzazší esencí je vědomí. Jsem přesvědčen, že toto pochopení je přístupné komukoli, kdo k němu nalezne otevřenost. Přesto, že ti může obrátit svět vzhůru nohama, je to vlastně naše běžná každodenní zkušenost, jen ji přehlížíme.

 

 

"Pecka, stravitelnější než Eckhart Tolle 🙂 Doporučuju, protože jsem měl to štěstí zažít večer s Martinem Bohušem a byla to síla. Martin Bohuš mluví naprosto jasně, pomalu vede posluchače myšlenkovými procesy a představami, pomáhá mu nalézat a otvírat dveře tam, kde si myslel, že žádné dveře nejsou."

Petr H.

"Tvuj zpusob vysvetleni-poukazani na To, co jsem ja, je tak lehke, zive, nic nevnucujici a autenticke, ze me to tak dojima u srdce, az se te mekkosti, lasky nebo radosti skoro bojim. Jako-bych se pretekala do vsudypritomneho prostoru,….temer se to ani neda vyjadrit…jen VNIMAT!....Uzasne! Diky moc."

Maruska P.

"Libil se mi uplne civilni zpusob podani, nejsem ten kdo by nekde hledal slozity cesty a chodil za ikonami - spis jsem tez ten kdo sam zkouma a tak se to me hravosti libilo. Za me zajimave a ukazujici nove cesty k pritomnosti."

Petr E.

"...vnímám to jako boření konceptů a zvědomění iluze omezení."

Vladimír

"Pro me jako buddhistu to bylo hodne podnetny a zaroven me to provokovalo, abych se zacal opirat o vlastni zkusenost a vnimani toho, co se v buddhismu uci."

Honza

"Hodně mě tvé téma zajímá. Stručně řečeno, sám se dívám na svět podobně, a tvůj pohled mi mi to ještě výrazně prohloubil. "

Petr

"Včerejší večer mi pomohl si uvědomit jak to všechno kolem mě plyne i bez nějakého mého chtění a zásahů. Je to příjemné zjištění, protože vždy když mám pocit, že něco nestíhám nebo bych měl stihnout, mohu se k tomuto vědomí kdykoli vrátit."

David

"Osobní rozvoj, ano, ale né nekonečná turistika za "příjemnem"... To tvoje je jaksi ze skupiny "v klidu si sedni, nebo skákej - a raduj se z toho co je..." - to mi přijde že teď chybí."

Jan Z.

"Dnes, když jsem meditoval, tak jsem si v určitej okamžik dovolil ten luxus, že jsem přijal tu skutečnost, že je moje mysl roztěkaná. Co mě překvapilo, že když jsem nehodnotil to, že medituju "blbě", tak roztěkanost zmizela a bylo mi prostě fajn jen tak 🙂 Vnímám, že to byla velká podpora toho setkání. "

Honza T.