JIŽ NYNÍ JSI VĚDOMÝM BYTÍM!

Pokud to tušíš, ale potřebuješ se do toho více ponořit, jsi tu správně.

---

Medituješ nebo navštěvuješ retreaty a semináře s probuzenými učiteli, ale stále ti něco chybí a vnímáš velký rozdíl mezi takto stráveným časem a běžným životem?

Pojď to nadobro změnit a objevit pro sebe možnosti, jak se již dále zbytečně netrápit. Jak mít důvěru v život. Jak se umět kdykoli spojit se svou nejhlubší esencí. Jak rozpoznávat triky mysli, kterými nám bere svobodu a jak lze mysli přestat věřit a přesto spokojeně fungovat.

Pokud tě to opravdu zajímá a máš otevřenost a ochotu investovat své zdroje do měsíční intenzivní cesty k radikálnímu probuzení - napiš mi na martin.bohus@gmail.com. Více jak 30 dnů denodenního kontaktu a podpory je tím nejfunkčnějším mechanismem, který jsem dosud objevil.

Cena měsíčního mentoringu je 5000 Kč. 

 

Reference

"Pecka, stravitelnější než Eckhart Tolle 🙂 Doporučuju, protože jsem měl to štěstí zažít večer s Martinem Bohušem a byla to síla. Martin Bohuš mluví naprosto jasně, pomalu vede posluchače myšlenkovými procesy a představami, pomáhá mu nalézat a otvírat dveře tam, kde si myslel, že žádné dveře nejsou."

Petr H.

"Tvuj zpusob vysvetleni-poukazani na To, co jsem ja, je tak lehke, zive, nic nevnucujici a autenticke, ze me to tak dojima u srdce, az se te mekkosti, lasky nebo radosti skoro bojim. Jako-bych se pretekala do vsudypritomneho prostoru,….temer se to ani neda vyjadrit…jen VNIMAT!....Uzasne! Diky moc."

Maruska P.

"Libil se mi uplne civilni zpusob podani, nejsem ten kdo by nekde hledal slozity cesty a chodil za ikonami - spis jsem tez ten kdo sam zkouma a tak se to me hravosti libilo. Za me zajimave a ukazujici nove cesty k pritomnosti."

Petr E.

"...vnímám to jako boření konceptů a zvědomění iluze omezení."

Vladimír

"Pro me jako buddhistu to bylo hodne podnetny a zaroven me to provokovalo, abych se zacal opirat o vlastni zkusenost a vnimani toho, co se v buddhismu uci."

Honza

"Hodně mě tvé téma zajímá. Stručně řečeno, sám se dívám na svět podobně, a tvůj pohled mi mi to ještě výrazně prohloubil. "

Petr

"Včerejší večer mi pomohl si uvědomit jak to všechno kolem mě plyne i bez nějakého mého chtění a zásahů. Je to příjemné zjištění, protože vždy když mám pocit, že něco nestíhám nebo bych měl stihnout, mohu se k tomuto vědomí kdykoli vrátit."

David

"Osobní rozvoj, ano, ale né nekonečná turistika za "příjemnem"... To tvoje je jaksi ze skupiny "v klidu si sedni, nebo skákej - a raduj se z toho co je..." - to mi přijde že teď chybí."

Jan Z.

"Dnes, když jsem meditoval, tak jsem si v určitej okamžik dovolil ten luxus, že jsem přijal tu skutečnost, že je moje mysl roztěkaná. Co mě překvapilo, že když jsem nehodnotil to, že medituju "blbě", tak roztěkanost zmizela a bylo mi prostě fajn jen tak 🙂 Vnímám, že to byla velká podpora toho setkání. "

Honza T.