Vzhledem k intenzivní situaci posledních týdnů nabízím všechny konzultace za dobrovolný příspěvek dle domluvy.

To, co nám brání žít život lehce a spokojeně, jsou zejména neprozkoumané představy o sobě a o světě. Nalezni odvahu tyto ztuhlé myšlenky na chvíli pustit a dotkni se samotné esence života - vědomé přítomnosti. 

Během individuálního online setkání NOWTALK dostaneš možnost se nadechnout do nového života. Skrz přímé zkoumání prožitku rozpoznáš jako svou pravou podstatu BYTÍ a zjistíš, jak vlastně chutná přítomný okamžik, který nikam nemizí.

Velmi jednoduše ti ukážu, jak se na život dá dívat zcela jinak, nově a přesto pravdivě. Uvidíš, že nejsi tím, za koho jsi se celý život pokládal - ale že jsi esencí vědomou přítomností poza všemi dramaty života.

 

↓    Je ti toto povědomé?    ↓

Medituji, pracuji na sobě, hledám klid mysli, chci najít své pravé já, ALE:

 • myslím si, že jsem jen tělem/myslí - a tato sebe-identita mě svazuje a nedává možnost žít s lehkostí...
 • uvěřil jsem, že mám v sobě spoustu nedokonalosti a makám na tom, abych to všechno vylepšil...
 • z toho, co jsem slyšel od "duchovních učitelů" - vím, co bych měl nebo neměl prožívat, ale neděje se to...
 • chci prožívat hlavně to hezké a rozhodně nechci nic nepříjemného, smutného, slabého, trapného...
 • trápím se stále dokola v tomto kolotoči nahoru a dolů, ikdyž se navenek tvářím, že se rozvíjím...
 • svobodu vidím stále jen jako něco, k čemu se propracuji v budoucnosti - to čekání mě uvnitř frustruje...

A chceš se posunout blíže ke svobodě?

Pojď ochutnat nový funkční pohled na svobodu bytí, kde tě naučím:

 • z čeho se vlastně skládá naše prožívání
 • kde a jak v něm vzniká utrpení
 • nový pohled na fungování myšlenek
 • rozdíl mezi myšlenkami a přímým prožitkem
 • jedinečnost přímého zkoumání mysli
 • bezúsilnost přítomného okamžiku
 • tichý klid, který tu je neustále
 • příchuť prostoru ve kterém se život děje

Varianty setkání 

Nabízím v základu tři možnosti, jak často si dáme NOWTALK:

NOWTALK - 1H

Základní sdílení pro snazší navigaci při hledání svobody bytí (60min á 2000 Kč nebo 90min á 2500 Kč)

NOWTALK - 3H

Balíček tří online setkání (60min). Hodnota: 4000 Kč. Prohloubení svobody bytí a více jasnosti v odhalování triků mysli

NOWTALK - 5H

Balíček pěti online setkání (60min). Hodnota: 7000 Kč. Srdcová záležitost! Probereme 4 silné techniky spočinutí v bytí a 4 programy mysli, které nám svobodu berou.

Domluv si zvolené setkání na: martin.bohus@gmail.com

Vzhledem k intenzivní situaci posledních týdnů nabízím všechny konzultace za dobrovolný příspěvek dle domluvy.

K probuzení do SVOBODY BYTÍ je nutná na prvním místě tvá vlastní otevřenost, jasnost a upřímná touha prohlédnout sen života.

Velmi efektivním nástrojem nám pak během celého procesu bude sloužit zkoumání bezprostřední zkušenosti - prokládané jednoduchými meditativními spočinutími.

Projdeme postupně principy, které přinášejí uvolnění do přítomného okamžiku. Pokud nalezneš dostatek odvahy vhledy aplikovat ve svém prožívání - začneš postupně žít zcela nový život s příchutí lehkosti a svobody. 

Těším se na společné dobrodružství při fascinujícím zkoumání toho, co máme celý život přímo pod nosem a na mapování triků mysli, kterými nás udržuje v utrpení.

Ohlasy ze setkání

"Pecka, stravitelnější než Eckhart Tolle 🙂 Doporučuju, protože jsem měl to štěstí zažít večer s Martinem Bohušem a byla to síla. Martin Bohuš mluví naprosto jasně, pomalu vede posluchače myšlenkovými procesy a představami, pomáhá mu nalézat a otvírat dveře tam, kde si myslel, že žádné dveře nejsou."

Petr H.

"Tvuj zpusob vysvetleni-poukazani na To, co jsem ja, je tak lehke, zive, nic nevnucujici a autenticke, ze me to tak dojima u srdce, az se te mekkosti, lasky nebo radosti skoro bojim. Jako-bych se pretekala do vsudypritomneho prostoru,….temer se to ani neda vyjadrit…jen VNIMAT!....Uzasne! Diky moc."

Maruska P.

"Libil se mi uplne civilni zpusob podani, nejsem ten kdo by nekde hledal slozity cesty a chodil za ikonami - spis jsem tez ten kdo sam zkouma a tak se to me hravosti libilo. Za me zajimave a ukazujici nove cesty k pritomnosti."

Petr E.

"Pro me jako buddhistu to bylo hodne podnetny a zaroven me to provokovalo, abych se zacal opirat o vlastni zkusenost a vnimani toho, co se v buddhismu uci."

Honza

"Martine, neskutečně mne baví vaše popisování toho všeho, co se kolem vás děje. Před lety mne prvně pohltil Osho, potom Mooji, dále Eckhart Tolle, ale pořád to se mnou nerezonovalo tak, jako vaše přímé/obyčejné vysvětlení si reality."

Roman A.

"...vnímám to jako boření konceptů a zvědomění iluze omezení." Přínosem workshopu je i tvůj vlídný a pevný postoj + příjemné vedení/provázení celým seminářem."

Vladimír

"Včerejší večer mi pomohl si uvědomit jak to všechno kolem mě plyne i bez nějakého mého chtění a zásahů. Je to příjemné zjištění, protože vždy když mám pocit, že něco nestíhám nebo bych měl stihnout, mohu se k tomuto vědomí kdykoli vrátit."

David

"Neexistuje žádné vyšší osvícení, než to co právě teď zažíváme. Tak si to užívejme!:) Díky moc Martinovi Bohušovi za Lehkost bytí."

Tomáš N.

"Děkuji Ti, Martine! Až díky Tobě mi došlo mnoho z toho, co jsem doteď znala jen jako teorii … od Eckharta Tolleho, Sri Moojiho a dalších Mistrů. Respekt tvému jednoduchému lidskému výkladu. Ať se ti daří tvé vhledy šířit a přinášet lehkost co nejvíce lidem."

Alena V.